Modell C, med hvit kasse og fem meter ekstra wire-lengde for himlinger og der det er ekstra takhøyde.
Grandview's Skyshow var verdens første motoriserte lerret med et innebygget vaiersystem. Skyshow benytter tre kraftige belter av stål vaiere, på et eget motorisert system som gir mulighet for å senke lerretet hele ekstra fem meter ned fra installasjonen.
Systemet er pent skjult inne i kassen. Med et tastetrykk på fjernkontrollen vil duken selv justere seg til ønsket avstand. Lerretet har en dropp på 520 mm.
Når lerretet tas i bruk senkes tre vaiere fra kassen samtidig som duken senker seg. Basert på et innovativt system er dette designet for å være balansert og synkronisert. Systemet er presist og nøyaktig.
Standard utstyr: Fjernkontroll, 2 x sikkerhets wire, kabelboks og en Multimedia kommunikasjonskabel.
Tilleggsutstyr som kan bestilles:
Synchro Power Relay kan også benyttes for synkronisert styring.